Spolupráce s Jídelním plánem

Když mě Helena Těšitelová, marketérka a inspirátorka webu Jídelní plán, začátkem září 2018 oslovila, jestli bych jim nechtěla pomoci šířit informace o nízkosacharidové (low carb) stravě, v podstatě jsem neváhala a hned se hlásila, že jdu do toho. Konkrétní obsah se vyvinul postupně. Prostě jsem začala psát a základní text mi nakonec nabobtnal na článků šest.

SERIÁL Nízkosacharidová strava

  1. Proč vlastně měnit jídelníček?
  2. Jak funguje nízkosacharidová strava?
  3. Jaká jsou rizika a vedlejší účinky nízkosacharidové stravy?
  4. Které potraviny jsou při nízkosacharidové stravě vhodné?
  5. Jaké potraviny do nízkosacharidové stravy nepatří?
  6. Jak sestavit nízkosacharidový jídelníček?

Recepty

Na Jídelní plán jsem, kromě několika svých zde na blogu uveřejněných receptů, vložila i nějaké další (u všech jsou tam uvedeny i výživové hodnoty):

Kromě mé maličkosti na Jídelním plánu naleznete i další foodblogery, výživové poradce a trenéry, dále také databázi různorodých receptů, nutriční kalkulačku a magazín se články. Své oblíbené recepty tam můžete přidávat i Vy a zapojovat se s nimi do soutěží o lákavé ceny, které upotřebíte v kuchyni.

Pokud se Vám můj blog a zdejší recepty líbí, budu ráda, když mě podpoříte. Můžete mi poslat na účet menší či větší částku. Napadá-li Vás ale jiná možnost, jak mi pomoci chod blogu udržovat, neváhejte mě kontaktovat.

Sdílet: