Podpořit tento blog

Kateřina Gallinová - Skřítčí kuchyněAhoj,
jmenuji se Kateřina Gallinová a vítám vás ve Skřítčí kuchyni. Naleznete zde poctivé jídlo ze základních surovin, téměř vždy vhodné i pro malé děti, takže si ho může užívat celá rodina u jednoho stolu. Mnoho pokrmů tu je bezmléčných a přirozeně bezlepkových, ty novější z nich jsou navíc i nízkosacharidové (low carb).

Pokud se Vám můj blog a zdejší recepty líbí, budu ráda, když mě podpoříte. Můžete mi poslat na účet 3210043037/6800 menší či větší částku. Napadá-li Vás ale jiná možnost, která mi pomůže zajistit suroviny a více volného času pro zkoušení nových receptů a psaní blogu, neváhejte mi napsat na katy@gallina.cz, domluvíme se spolu. Nebráním se různým formám spolupráce, pokud nejsou proti mému svědomí.

K čemu mi pomůže Vaše podpora?

Samozřejmě bych pro sebe a svou rodinu vařila, i kdybych tento blog neměla. Nicméně focení pokrmů a psaní receptů vyžaduje určitý čas, kterého nemám nekonečně, a zároveň mi tato činnosti nepřináší žádný zisk. Rovněž poplatky za doménu nejsou zadarmo. A ne vždy se pokus o nový recept vyvede, takže bohužel vše skončí v koši. Nestává se mi to naštěstí často. Nechci plýtvat kvalitními surovinami, bytostně nesnáším plýtvaní jídlem, ale někdy jiná možnost není.

Jakýmkoliv, byť malým, finančním příspěvkem tak oceníte moji práci a pomůžete mi blog nadále udržovat a rozvíjet. Přiznejme si to, pokud za něco dostanete zaplaceno, hned máte větší motivaci pro práci a jste lépe naladěni. A při zlepšování svých znalostí a schopností a během hledání inspirace se také leckdy bez nějaké té koruny neobejdu. A vy pak tady uvidíte výsledky.

Jak konkrétně můžete přispět?

Částku i četnost plateb nechávám naprosto na Vás, moje díky k Vám poputují vždy. Jen vy určujete, kolik jste ochotní přispět a kolik si můžete dovolit.

Kromě klasického převodu na účet či trvalého příkazu můžete v mobilním internetovém bankovnictví provést i některou z níže nachystaných jednorázových QR plateb. Jejich použití je velmi rychlé a snadné, zvolený QR kód telefonem vyfotíte a platební příkaz se už v aplikaci vyplní sám, Vy ho pouze potvrdíte a je hotovo.

Nejnovější recepty a články na blogu

Z mého Instagramu